ŠLECHTICKÝ ROD PÁNŮ Z BOSKOVIC Ve znamení stříbrného hřebene

Srdečně zveme na výstavu ŠLECHTICKÝ ROD PÁNŮ Z BOSKOVIC Ve znamení stříbrného hřebene.

Muzeum regionu Boskovicka připravilo v minulém roce u příležitosti pětistého výročí úmrtí Ladislava z Boskovic jedinečnou výstavu věnovanou starodávnému moravskému šlechtickému rodu pánů z Boskovic, který je úzce spjat i s Moravskou Třebovou. Po výstavě v Boskovicích se výstava přesouvá na zámek do Moravské Třebové. Kurátoři moravskotřebovského muzea tuto výstavu doplnili o část věnující se působení tohoto rodu v našem městě. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost seznámit se s nejstaršími dějinami našeho města a zámku.

Vernisáž proběhne dne 15. září v 16 hodin ve výstavních prostorách moravskotřebovského zámku, kde výstava potrvá do konce roku 2021. Otevřena bude dle otvírací doby moravskotřebovského zámku.